Termékek Menü
0
0
INGYENES KISZÁLLÍTÁS 12e Ft FELETT
Itt jársz: > >

Karrier Budapest

A Reflexshop a szabadidő aktív és kreatív eltöltéséhez kínál különleges, prémium kategóriás termékeket.  Hisszük, hogy a minőség meghatározza az élményt!
Olyan termékeket forgalmazunk, melyek garantálják, hogy a szabadidő igazi élmény legyen:

- Intelligens Gyurma
- Aerobie Pro Ring frizbi: 406 méteres dobással tart egy Guinness rekordot
- Waboba vízen pattanó labdák: úgy pattan a vízen, mint gumilabda a betonon
- Díjnyertes társasjátékok
- V-Cube versenykockák
- Ördöglakatok
- Különleges logikai játékok
- Speedminton gyorstollasok
- Zsonglőrtermékek
- Profi bumerángok
- Sárkányok: sportsárkányok, gyereksárkányok, paplansárkányok
- És még hosszan sorolhatnánk, de nézzük, inkább, hogy mit írt rólunk az Egy Nap a Városban blog.

Mit érdemes rólunk tudni?

- Pontosan nyitunk.
- Nem kezdünk el zárás előtt 10 perccel porszívózni és felmosni.
- Előre köszönünk a betérő vásárlóknak
- Nem vágunk grimaszokat
- Elköszönünk a vásárlótól, teljesen függetlenül attól, hogy vásárolt-e valamit.
- Minden vásárlónak segítünk, de soha nem tesszük fel a "SEGÍÍÍÍÍTHETÜNK???" kérdést.
- Akkor is segítünk, ha csak nézelődni tér be hozzánk valaki.
- Örömmel megadjuk a konkurencia elérhetőségét és nem nézünk bambán, hogy "nekünk aztán fogalmunk sincs, hol lehetne megvenni", ha nálunk nem található meg az adott termék.
- Örömmel látjuk a vásárlókat fagyival, gördeszkával, rollerral, görkorcsolyában az üzletben és nem zavarnak a toporzékoló gyerekek :)
- Imádjuk a kutyákat, így minden négylábút örömmel várunk üzletünkben és szívesen adunk nekik inni.
- Szívesen segítünk bejönni a babakocsis kismamáknak.
- Nem vesszük fel a magántelefonunkat, amikor épp ügyféllel, vásárlóval egyeztetünk.
- Ha van váltópénz a kasszában, akkor váltunk parkoláshoz és nem várjuk el a vásárlást.
- Azért vagyunk, hogy segítsünk és nem teherként éljük meg a vásárlót.
- Alázattal végezzük a munkánkat és azon dolgozunk, hogy a vásárlás nem nyűg, hanem igazi élmény legyen.
- Kollégáink nem állnak az üzlet bejárata mellett energiaitallal, és cigivel a kezükben.

- Hosszasan sorolhatnánk, hogy melyek azok az általános problémák és zavaró tényezők a kereskedelemben, amiket próbálunk elkerülni. Ne értse félre senki, nem vagyunk tökéletesek, mi is sokszor hibázunk. Ugyanakkor azon dolgozunk, hogy folyamatosan fejlődjünk, ezért az ideális jelölt nem általános bolti kereskedői állást, hanem izgalmas kihívásokat keres és meg van benne a belső késztetés is, hogy együtt élvezetesebbé és hasznosabbá tegyük mindenki szabadidejét.

Feladatok:
- A vásárlók teljes körű és szakszerű kiszolgálása
- Alapos termékismeret
- A bolt működésével kapcsolatos teendők ellátása
- Árufeltöltés, készletkezelés, adminisztratív feladatok

Elvárások:
- Vásárlók, munka iránti alázat
- Kreativitás
- Eladói, értékesítői tapasztalat: minimum 1 év
- Rugalmas munkavégzés
- Angol társalgási szint: nem a papír számít, hanem a tudás
- Számítógépes ismeretek: készlet, illetve számlázó programok általános ismerete
- Kedvesség
- Nyitottság
- Stressztűrő képesség

Előnyök:
- Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
- Az általunk forgalmazott termékcsoportok ismerete és persze lelkesedés irántuk

Egyéb információ:
Munkavégzés helye:
1067 Budapest, Eötvös utca 39. (Eötvös-Szondi sarok)
Vannak olyan kültéri rendezvények, évente kb. 3-5: sárkányfesztivál, matematikai versenyek, stb. melyeken számítunk a segítségedre.

Megközelíthetőség:
Nyugati Pályaudvar gyalog négy perc, 4-6-os villamos, 3-as metró, 72-es trolibusz

Nyitva tartás:
- Hétköznap: 10:00 - 18:00
- Szombaton: 10:00 - 14:00

Az önéletrajzokat bérigény megjelöléssel a karrier@reflexshop.hu e-mail címre várjuk.