Termékek Menü
0
0
INGYENES KISZÁLLÍTÁS 12e Ft FELETT
Itt jársz: > >

Karrier Debrecen

Kereskedelmi asszisztens munkatársat keresünk!

FELADATOK:

§  Debreceni back office csapat munkájának segítése, mely a következő feladatokat jelentheti:
  • Árlisták készítése
  • Statisztikák
  • Fordítás
  • Kapcsolattartás külföldi beszállítókkal
  • Kereskedelmi folyamatok optimalizálása

§  Romániai tevékenységünk koordinálása, segítése, mely a következő feladatokat takarja:
  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP Business One ismerete
  • Online marketing tapasztalat

ELVÁRÁSOK:

  • Gazdasági főiskola/egyetem
  • Szakirányú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Román nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  •  Párhuzamos projektek futtatására képesség
  • Önálló gondolkodásmód, munkavégzési képesség
  •  Csapatjátékos

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Vevői megrendelések kezelése
  • Készletnyilvántartás
  • Webshop üzemeltetése
  • Számlázás
  • Angol nyelvismeret

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Reflexshop Kft. 4028 Debrecen, Tüzér u. 4.

Önéletrajzodat bérigény megjelöléssel a karrier@reflexshop.hu e-mail címre várjuk!