Termékek Menü
0
0
INGYENES KISZÁLLÍTÁS 12e Ft FELETT
Itt jársz: > >

Karrier - Marketing Debrecen

A Reflexshop Kft. a szabadidő aktív és kreatív eltöltéséhez kínál különleges, prémium kategóriás termékeket. Marketing asszisztens pozícióba keresünk marketing és ügyfélszolgálati tevékenységek elvégzésére szakirányú gazdasági végzettséggel, vagy tapasztalattal rendelkező munkatársat.

Marketing asszisztens

FELADATOK:

  • Online marketing tevékenységek koordinálása, megvalósítása, tevékenységek fejlesztése
  • Akciótervek készítése
  • Keresőmarketing, keresőoptimalizálás, remarketing, videómarketing
  • Online web kampányok előkészítése és megvalósítása (PPC, hirdetések stb.)
  • Kapcsolattartás marketing ügynökségekkel
  • Promóciók koordinálása
  • Irodai, ügyfélszolgálati feladatok
  • Szövegírás

ELVÁRÁSOK:

  • Gazdasági főiskola/egyetem szakirányú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Angol nyelvismeret
  • Párhuzamos projektek futtatására képesség
  • Önálló gondolkodásmód, munkavégzési képesség
  • Kreatív gondolkodásmód, precíz megvalósítás
  • Proaktívitás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • AdWords, Google Analytics ismerete
  • SEO ismeretek
  • Online marketing eszközök használatában való jártasság

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Reflexshop Kft. Debrecen, 4028 Tüzér u. 4.

Önéletrajzodat bérigény megjelöléssel a karrier@reflexshop.hu e-mail címre várjuk!