Termékek Menü
0
0
INGYENES KISZÁLLÍTÁS 12e Ft FELETT
Itt jársz: > >

Raktárost keresünk!

A Reflexshop Kft. raktáros munkatársat keres!

Feladatok:

  • árukiadás, áruösszeszedés
  • csomagok elkészítése, felmatricázása
  • leltározás
  • a munkaterület tisztántartása
  • szemrevételezi a leendő tárolási helyet és a beérkezett anyagot a szakszerű tárolás feltételeinek biztosítása érdekében
  • a hibát, hiányosságot, sérülést jelzi a felettesének
  • a beérkezett anyagot, árut le/felszedi, kicsomagolja és azonosítóval látja el (pl. kód, címke)
  • az anyagokat, termékeket csoportosítja a megadott szempontok, előírások szerint
  • továbbítja az anyagot/árut a kijelölt tárolási helyre, raktáron belüli anyagmozgatást végez
  • előkészíti a szállításra váró anyagokat/árukat (kézzel vagy anyagmozgató gépek, eszközök segítségével)
  • anyagokat, termékeket, tömeg- és darabárukat emel, hord és szállít anyagmozgató gépekkel (pl.: kézikocsival,)
  • különféle szállítóeszközökre, szállítószalagokra rakodja az árut
  • egyezteti a fuvarokmányt és a rakományt a kiszállítandó egységrakományok előkészítése során
  • pánttal, ragasztószalaggal, fóliával vagy egyéb módon rögzíti a rakományt
  • betartja a technológiai és a terhelhetőségi előírásokat
  • tisztán tartja a rábízott gépeket, berendezéseket

Elvárások:

  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Önálló gondolkodásmód, munkavégzési képesség
  • Csapatjátékos
  • Precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

  • Feladatnak megfelelő javadalmazás
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Egy műszakos munkarend
  • Stabil, megbízható cég

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1044 Budapest, Ezred u. 2. (Europa Center és Logisztikai Park)

Önéletrajzodat bérigény megjelölésével a karrier@reflexshop.hu e-mail címre küldheted el.